17 listopad 2021

Kursy dla mieszkańców Subregionu Południowego Województwa Śląskiego!

Centrum Szkoleniowe Masterlang i Tomasz Laszkiewicz Techpro zapraszają do udziału w dofinansowanych kursach językowych (angielski, niemiecki, francuski, czeski, słowacki, włoski) dla osób zatrudnionych. Kursy językowe o różnych poziomach zaawansowania od poziomu A1 do C2 w wymiarze 120h skierowane są do osób zamieszkujących lub pracujących na terenie Bielska-Białej, powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego, które ukończyły 25 rok życia.

Program szkoleń ukierunkowany jest na zagadnienia z zakresu ogólnego języka obcego, a więc zawiera najważniejsze elementy tj.: czytanie, pisanie, wypowiadanie się oraz słuchanie. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów z długoletnim doświadczeniem. Każdy uczestnik w ramach kursu otrzymuje podręcznik z ćwiczeniami. Szkolenia zakończone są międzynarodowym egzaminem zewnętrznym w standardzie ESOKJ potwierdzającym zdobycie kompetencji językowych.

Jesteś zainteresowany podniesieniem swoich kompetencji językowych lub zacząć naukę od podstaw? Napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń 793 792 112. Więcej informacji na www.masterlang.pl/jikslaskie oraz fanpage „Masterlang- szkolenia, kursy”.

Kursy prowadzone są w ramach projektu pt. „Projekt rozwoju kompetencji językowych i komputerowych mieszkańców Subregionu Południowego Województwa Śląskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy do kontaktu,
Zespół Centrum Szkoleniowe Masterlang
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 793 792 112